Witamy na blogu firmy Alga

mikrodermabrazja diamentowa

Dbanie o skórę powinno zaczynać się od skutecznego jej oczyszczenia. Zanim zaczniemy stosować balsamy, kremy i serum, musimy odpowiednio skórę przygotować, aby mogła w pełni korzystać z substancji odżywczych zawarty w stosowanej przez nas pielęgnacji. Jaka metoda oczyszczania skóry jest warta naszej uwagi?

iglowa

Mezoterapia igłowa jest popularnym i bardzo lubianym wśród Polek zabiegiem medycyny estetycznej. Pomaga przywrócić zdrowy i promienny wygląd cery, redukując widoczne niedoskonałości. Największym atutem mezoterapii są niemalże natychmiastowe efekty. Zabieg dedykowany jest osobom, którym zależy na odnowieniu wyglądu i uelastycznieniu skóry. Na czym dokładnie polega i jakie są przeciwwskazania do jego przeprowadzenia?

manicure

Podczas wizyty u kosmetyczki kobieta ma czas dla siebie. Wtedy może się zrelaksować i zadbać o swój wygląd. Dobrze wyglądające paznokcie nie muszą być pomalowane i długie, ale przede wszystkim powinny być zadbane i w dobrej kondycji. Aby to osiągnąć, nie wystarczy kilka wizyt u manicurzystki, ponieważ należy o nie dbać na co dzień. Wiele osób zwraca uwagę na stan paznokci, dlatego można powiedzieć, że to nasza wizytówka.

depilacja woskiem

Zabieg usuwania włosków za pomocą wosku cieszy się dużą popularnością wśród kobiet. Aplikacja wosku jest łatwa i można ją wykonać zarówno w domu, jak i w salonie kosmetycznym. Gładka skóra to największy, jednak nie jedyny plus takiego zabiegu. Jakie jeszcze można wyróżnić zalety depilacji woskiem?

witamy na blogu

Blog firmy Alga. 

zabiegi na cialo

zabiegi na twarz

laseroterapia