Depilacja woskiem Warszawa Mokotów

Profesjonalny zabieg depilacja woskiem Warszawa Mokotów wykonywany jest w salonie kosmetycznym ALGA i polecany jest wszystkim osobom, które chcą cieszyć się gładkim ciałem. Depilację woskiem można przeprowadzić na każdej partii ciała i twarzy. W naszym salonie klientki najczęściej decydują się na wykonanie tego rodzaju depilacji na jednym z obszarów:

  • całe nogi + bikini,
  • łydki i uda,
  • bikini,
  • pachy,
  • ręce (przedramiona),
  • wąsik lub wąsik i broda.

Z kolei wśród panów zainteresowanych depilacją woskiem w Warszawie Mokotowie najczęściej wybieraną częścią ciała, z której pozbywają się owłosienia, są plecy. W odróżnieniu od depilacji manualnej – na przykład maszynką do golenia, depilacja woskiem pozwala na długi czas pozbyć się niechcianego owłosienia i nie powoduje nieestetycznych podrażnień na skórze. Osobom chcącym kompleksowo zadbać o ciało polecamy zabieg depilacji woskiem połączony z mezoterapią – po przeprowadzonej depilacji pach lub rąk warto skusić się na zabieg regeneracyjny mezoterapii twarzy. Gładkie, odżywione i zadbane ciało jest gwarancją dobrego samopoczucia.

Jak przygotować się do zabiegu depilacji woskiem?

Przed wykonaniem depilacji woskiem w salonie kosmetycznym ALGA, warto się do niego odpowiednio przygotować – pozwoli to na przedłużenie efektów zabiegu. W zależności od ilości owłosienia i tempa wzrostu włosków, warto 1-2 tygodnie przed depilacją woskiem nie golić miejsc, które mają być poddane działaniu wosku. Pozwoli to na odpowiednie przyczepienie włosków do wosku i wpłynie na skuteczność depilacji. Wskazane jest także odpowiednie nawilżanie i odżywienie obszarów ciała, ponieważ elastyczna skóra lepiej współpracuje z woskiem. Kolejnym argumentem jest brak uszkodzeń naskórka, które może spowodować maszynka do golenia.