Mezoterapia Warszawa Mokotów

Popularnym zabiegiem w salonie kosmetycznym ALGA jest mezoterapia. Warszawa Mokotów to główny obszar, z którego pochodzą nasze klientki, decydujące się na przeprowadzenie mezoterapii – jest to obecnie jeden z zabiegów regeneracyjnych najczęściej wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Ta stosunkowo prosta i nieinwazyjna procedura daje niemal natychmiastowe efekty w zakresie odbudowy, odżywienia oraz rewitalizacji skóry twarzy i ciała. Jest również wykorzystywana w leczeniu cellulitu i rozstępów, a także w kuracjach ujędrniających, nawilżających i odmładzających, a na każdym z tych pól daje świetne rezultaty. Doskonale nadaje się również do profilaktyki łysienia. Klientki chcące ujędrnić i wymodelować ciało bez korzystania ze skalpela zapraszamy na nieinwazyjne zabiegi wykorzystujące fale radiowe. W naszym gabinecie można również poddać się niezwykle skutecznej i całkowicie bezpiecznej mezoterapii igłowej. Zapraszamy!

mezoterapia

Na czym polega mezoterapia igłowa?

Mezoterapię w naszym gabinecie w Warszawie-Mokotowie wykonujemy za pomocą specjalnego urządzenia, które pozwala na ostrzykiwanie skóry specjalnie przygotowanymi mieszankami substancji odżywczych, przeciwstarzeniowych i innych. Może to być również czysty kwas hialuronowy lub jego koktajl z innymi składnikami. Stosowany preparat dobiera się do potrzeb skóry i oczekiwanych rezultatów. W zależności od jego składu można liczyć np. na zwiększenie napięcia i elastyczności skóry, poprawę jej nawilżenia, odżywienie itp. Dzięki temu, że substancje dostarczane są w głąb skóry (na głębokość kilku milimetrów), działają znacznie lepiej niż te aplikowane powierzchniowo. Mezoterapię można stosować w celu likwidacji konkretnych problemów lub profilaktycznie celem poprawy kondycji skóry i tkanek podskórnych w określonym zakresie.

Mezoterapia to jeden z najskuteczniejszych zabiegów na twarz, jakie można wykonać w gabinecie kosmetycznym. Daje niemal natychmiastowe i wyraźnie zauważalne rezultaty. Wiele osób porównuje efekty uzyskiwane dzięki procedurze do efektów operacji plastycznych. Precyzyjnie i odpowiednio przeprowadzona mezoterapia będzie całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna, a poddać jej działaniu można praktycznie każdą część ciała.

Efekty zabiegu mezoterapii

Bezpośrednio po mezoterapii skóra zwykle jest zaczerwieniona i delikatnie obrzęknięta. Mogą być też widoczne drobne grudki, przypominające zatopione pod skórą kropelki wody. Wchłoną się one następnego dnia. Niekiedy tuż po zabiegu pojawiają się też niewielkie obrzęki (siniaki), które również szybko znikają.

Natychmiast po zabiegu można też jednak dostrzec pozytywne zmiany w kondycji skóry. Pełny rezultat jest zaś widoczny ok. tygodnia po wykonaniu mezoterapii. Dla podtrzymania oraz uzyskania najlepszych rezultatów procedurę warto przeprowadzać w indywidualnie dobranych seriach.

Środki ostrożności

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU MEZOTERAPII:

- alergia na którąkolwiek z substancji zawartych w preparacie,

- ciąża i okres karmienia piersią,

- czynne infekcje,

- aktywna opryszczka,

- choroby autoimmunologiczne,

- skóra źle tolerująca iniekcje (bardzo płytko unaczyniona lub ze skłonnością do powstawania bliznowców),

- terapie lekami obniżającymi krzepliwość krwi.

Stosowane preparaty

W gabinecie ALGA zlokalizowanym w Warszawie-Mokotów przy wykonywaniu zabiegów mezoterapii stosujemy wyłącznie wysokiej jakości preparaty. Specjalizujemy się w zabiegach odmładzających i regenerujących skórę twarzy. Proponujemy produkty:

• Revitacare:

◦ linia CytoCare – odmłodzenie, wygładzenie zmarszczek,

◦ StretchCare – zwiększenie napięcia skóry, korekta owalu twarzy, redukcja przebarwień,

• Swiss Medical – kwas hialuronowy,

• NTSR.HA – kompleks do rewitalizacji, odmładzania, poprawy gęstości i napięcia skóry, korekty kolorytu.

Zachęcamy do umówienia wizyty już dziś!