Rzęsy

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs – Mokotów

 przedłużone rzęsy     przedłużanie rzęs

Zapraszamy wszystkie panie na zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1, 2:1.

Pracujemy na produktach renomowanej firmy Secret Lashes, oferując:

 • rzęsy jedwabne,
 • rzęsy naturalne z norek syberyjskich.

 

Zabieg zagęszczenia i przedłużenia rzęs pozwala w niewiarygodny sposób uatrakcyjnić spojrzenie. To propozycja dla wszystkich kobiet, które marzą o długich i gęstych „firankach”. Zabieg daje efekt, jakiego nie pozwoli uzyskać żaden tusz. Jednocześnie jest on naturalny i nie obciąża oka. Dzięki przedłużeniu i zagęszczeniu metodą 1:1 lub 2:1 można zaoszczędzić czas poświęcany na codzienny makijaż. Zarówno długość, grubość, jak i stopień podkręcenia są indywidualnie dopasowywane do potrzeb i oczekiwań danej klientki.

 

Jak wygląda zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs?

Zabieg 1:1 polega na przyklejaniu jednej jedwabnej lub naturalnej rzęsy do jednej rzęsy klientki. W przypadku metody 2:1 do każdej rzęsy przykleja się aż dwie, dlatego jest to zabieg przeznaczony szczególnie dla pań posiadających wyjątkowo przerzedzone rzęsy lub oczekujących naprawdę spektakularnych rezultatów. Klientka leży z zamkniętymi oczami zabezpieczonymi płatkami kolagenowymi około 1,5 h.

rzęsy jedwabne  naturalne rzęsy z norek syberyjskich

PRZECIWWSKAZANIA DO PRZEDŁUŻANIA RZĘS:

 • choroby alergiczne oczu,
 • zespół suchego oka,
 • zapalenie spojówek,
 • trichotillomania (natrętne wyrywanie rzęs),
 • łysienie,
 • chemioterapia.

 

Zabiegi w naszym gabinecie przeprowadzane są przez doświadczoną specjalistkę, która stale doskonali swoje umiejętności na branżowych kursach i szkoleniach. Aktualne zdjęcia prac można obejrzeć na profilu facebook: tutaj.

 

Wskazówki dla klientek przedłużających i zagęszczających rzęsy

 

Jak należy dbać o przedłużone rzęsy:

 • przez minimum 24h po aplikacji nie można zamoczyć rzęs,
 • z rzęsami należy obchodzić się delikatnie, nie trzeć intensywnie oczu,
 • nie należy używać kosmetyków do demakijażu na bazie glikoli, mocznika, węglanów, alkoholu, protein czy rozpuszczalników oleistych, gdyż osłabiają one wiązanie kleju,
 • nie zaleca się stosowania tuszu,
 • nie należy używać zalotki,
 • można robić makijaż oka, ale należy ostrożnie go zmywać - najlepiej przy użyciu patyczka kosmetycznego.

 

Lifting rzęs

Lifting rzęs stanowi ciekawą alternatywę dla klientek, które nie chcą przedłużać i zagęszczać rzęs a jedynie trwale i bezpiecznie podnieść oraz podkręcić swoje naturalne rzęsy. Zabieg ten doskonale sprawdza się w przypadku prostych rzęs skierowanych ku dołowi oraz rzęs, które są trudne do okiełznania przy pomocy zalotki lub maskary. Można go przeprowadzić zarówno na krótkich, jak i długich rzęsach.

Na początku zabiegu do górnej powieki, tuż przy linii rzęs, za pomocą delikatnego kleju mocujemy silikonową formę, która przypomina mały wałeczek. Im mniejsza jest średnica formy, tym mocniejsze będzie podkręcenie. Następnie dokładnie rozczesujemy rzęsy i nakładamy specjalistyczny preparat, który zmienia strukturę włosa i pozwala nadać mu pożądany kształt. Na zakończenie liftingu rzęs konieczne jest jeszcze nałożenie preparatu, który utrwali otrzymany skręt rzęs.

 

RevitaLash Advanced najbardziej skuteczna i bezpieczna odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi na świecie teraz dostępna także w naszym salonie !  Zapraszamy!

 

Zapraszam do polubienia mojego profilu na facebook'u tam znajdują się aktualne zdjęcia moich prac:

tutaj kliknij